Kosmetyki

Jakiś czas temu, zmieniając się z dziewczynki w kobietę, zaczęłam coraz większą uwagę zwracać na swój wygląd. Doprowadziło to do tego, że kosmetyki stały się częścią mnie. Może nie mam daru do wykonania pięknego makijażu, ale testuje dość dużo produktów. Dodatkowo w lutym 2014 roku postanowiłam walczyć z obgryzaniem paznokci (zresztą nie pierwszy raz). Udało mi się zerwać z tym nałogiem i jestem baaardzo z siebie dumna :) polubiłam lakiery do paznokci, a że mam do nich słabość to często kupuję nowe i mam na ich temat opinię, którą również się podzielę.

Nie mam pojęcia, czy moje zdanie wniesie coś do Waszego życia, czy zaginie gdzieś w otchłani Internetu, ale postanowiłam pisać posty. Nawet jeżeli będę je czytała tylko ja :)

A może mnie zaskoczycie?

MagdalenkaSprawdzone

1# L'biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów słabych ze skłonnością do wypadania (http://ejcius.blogspot.com/2015/04/1-lbiotica-biovax-intensywnie.html)
2# Bielenda, Masełko do ust zmysłowa wiśnia (http://ejcius.blogspot.com/2015/04/bielenda-maseko-do-ust-zmysowa-wisnia.html)
3# Sanex, Dermo Deep Clean, micelarny żel do mycia, skóra normalna i tłusta (http://ejcius.blogspot.com/2015/04/sanex-dermo-deep-clean-micelarny-zel-do.html)
4# Farmona, NIVELAZIONE SLIM, Intensywny koncentrat wyszczuplająco-antycellulitowy HOT Therapy (http://ejcius.blogspot.com/2015/04/farmona-nivelazione-slim-intensywny.html)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz